Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області створена в листопаді 2020 року на виконання Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Типового положення про агенцію регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року No 258.

10:32 19.04.2023

Щодо повідомлення RASFF № 2023.1260-fup 4 про імпортування з Франції невідповідного харчового продукту (устриці)

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 02 березня 2023 року  № 2023.1260-fup 4, стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ) (додається).

10:14 23.03.2023

Центр зайнятості інформує! УРЯД РОЗШИРИВ ДЕРЖАВНУ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу на те, що з метою поліпшення ситуації на ринку праці та працевлаштування окремих категорій безробітних, яким важко знайти роботу, уряд розширив програму стимулювання роботодавців шляхом надання різного виду компенсацій.

09:37 17.03.2023