Взаємодію з ветеранками. «ТИ ЯК?»

Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.

12:22 19.04.2024

"СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ"

Мета заходу: надання інформації ветеранам війни та особам з інвалідністю про сучасні тенденції, умови та можливості працевлаштування, відкриття власної справи, процедуру реєстрації безробітних та отримання компенсаційних виплат.

21:38 18.04.2024

Єдина ветеранська лінія

Запущено “Єдину ветеранську лінію”    Командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі запущено “Єдину ветеранську лінію”.    “Єдина ветеранська лінія” – це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць.     За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з: * Психосоціальної підтримки * Пільг * Житлових питань * Грошової допомоги та компенсації * Медичних питань * Юридичної підтримки     За необхідності фахівці зможуть спрямувати звернення до субʼєктів надання ветеранських послуг, зокрема, психологічної допомоги тощо.      У період тестового режиму також збираються пропозиції та зауваження до роботи сервісу, аби визначити обʼєктивне навантаження та оперативно вживати заходи для поліпшення ефективності роботи “лінії”.      Дзвінки на “Єдину ветеранську лінію” 0 800 505 217 є безоплатними. Тож звертайтеся, ваша думка є важливою!

21:24 18.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

14:46 16.04.2024