ОГОЛОШЕННЯ

«Енергоефективність громадських будівель в Україні» - триває відбір проєктів термомодернізації

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України триває відбір проєктів термомодернізації громадських будівель. Фінансування здійснюється в рамках Фінансової угоди (Проект «Енергоефективність громадських будівель в Україні») між Україною та Європейським інвестиційним банком.

12:33:12 01.11.2023

Щодо професійної адаптації окремих категорій громадян

З листопада 2022 року чинними редакціями постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179 і від 21 червня 2017 р. № 432 передбачено уніфікований механізм організації забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнених з військової служби з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності, впровадження різних рівнів перепідготовки, підвищення кваліфікації та можливості розроблення і реалізації короткострокових освітніх програм за професіями, затребуваними на ринку праці під час відновлення країни, в тому числі, під час зміни військової служби на цивільне життя.

12:08:06 01.11.2023

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ПСИХОЛОГІВ

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) від 15 травня 2023 року № 235 - аг   «Про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги»,               Координаційний центр повідомляє про проведення з 15 травня по 24 липня 2023 року конкурсу з відбору психологів які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс) з метою їх включення до Реєстру психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Реєстр). Конкурс проводиться на виконання наказу Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора від 07 лютого 2023 року № 493/5/67/32 «Про запровадження та реалізацію пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги», Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1027-р, з метою захисту прав дитини, забезпечення її найкращих інтересів та недопущення повторної травматизації малолітньої, неповнолітньої особи – учасника кримінального провадження. Порядок реалізації пілотного проєкту щодо залучення психологів до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджено наказом Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального прокурора від 07 лютого 2023 року № 493/5/67/32. Хто може брати участь Участь у конкурсі можуть брати психологи, які мають вищу освіту за спеціальністю 053 «Психологія» (бакалавр, магістр), подали визначений перелік документів для участі у конкурсі та пройшли навчання відповідно до навчальної програми (у межах базового онлайн-курсу), схваленої Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх (далі – навчання), за посиланням, надісланим Координаційним центром у межах конкурсу. Територія залучення Психологи, які пройдуть конкурс, будуть залучатися до кримінальних проваджень у наступних областях: · Дніпропетровській; · Житомирській; · Івано-Франківській; · Київській; · Львівській; · Одеській; · Чернігівській; · та у місті Київ. Період, місце та порядок проведення Конкурсний відбір відбуватиметься в період з 15 червня по 24 липня 2023 року. Місце проведення конкурсного відбору: 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, офіс 312. Порядок проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджено наказом Мін’юсту від 13.04.2023 № 1326/5 (далі – Порядок проведення конкурсу). Порядок ведення Координаційним центром з надання правової допомоги Реєстру психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджено наказом Мін’юсту від 13.04.2023 № 1326/5. Наявність (комплектність) поданих документів перевіряє Координаційний центр. Конкурс проводить комісія з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – комісія).

13:40:47 20.06.2023