Проведення ПМУ сеансів «Прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанси «Прямої телефонної лінії»:

00:19 02.06.2023

ПРАВОВЕ  РЕГУЛЮВАННЯ  РОБОТИ  СЕЗОННИХ  ПРАЦІВНИКІВ

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОБОТИ СЕЗОННИХ ПРАЦІВНИКІВ

♦Весняно - літній сезон це не тільки час відпусток, подорожей, прогулянок, свіжих фруктів та овочів. Це ще й пора сезонних робіт. Адже саме в весняно - літній період підприємства певних галузей економіки, наприклад, «сільгоспники» активізують свою діяльність і потребують додаткових працівників.

00:13 02.06.2023

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД ТЕХНОЛОГІЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ?

►Державний технічний огляд технологічних транспортних засобів проводиться експертом технічним з промислової безпеки експертного-технічного центру, що належить до сфери управління Державної служби України з питань праці (ЕТЦ). Здійснюється відповідно до вимог Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. № 687.

00:08 02.06.2023