Дата: від до Скинути

Для того, аби зрозуміти із якими викликами стикаються мешканці Одещини щодо ментального благополуччя експерти програми «Ти як» проводять опитування серед громадськості щодо потреб у сфері забезпечення ментального благополуччя.

Наразі в Україні, і в Одеські області в тому числі, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

09:07 28.07.2023

Повідомлення щодо виявлення охратоксину А в меленій каві з Італії

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 18 липня 2023 року № 2023.4690-, стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080).

15:51 27.07.2023

Щодо небезпечності сказу для тварин та людей

Сказ – інфекційна хвороба з переважним ураженням центральної нервової системи, що супроводжується судомами, спазмами глоткової і дихальної мускулатури. Сказом частіше хворіють дикі тварини – вовки, лисиці, єноти, борсуки, ведмеді, білки тощо. Від них при укусі та ослиненні заражаються домашні тварини і люди.

11:51 26.07.2023

Допомога Херсонщині в рамках проєкту «Пліч-о-пліч»

В рамках проєкту «Пліч-о-пліч» на відбудову населених пунктів Херсонщини, патронат над якими взяла Одеська ОВА, виділено та перераховано 5 мільйонів гривень: 1,5 млн. грн на Великоолександрівську селищну раду та 3,5 млн. грн на Чорнобаївську сільську раду. Також додатково виділено ще 15 мільйонів гривень: 12 млн. грн на Чорнобаївську ТГ, 3 млн. грн на Великоолександрівську ТГ.

09:47 24.07.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення новітнього харчового інгредієнту холіну альфосцерату (α-GPC) у харчовій добавці для спортивного харчування, що експортувалась з Польщі

09:46 24.07.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення новітнього харчового інгредієнту L-альфа-гліцерилфосфорилхолін (альфа-GPC) у харчовій добавці, що експортувалась з Польщі

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення від 30 червня 2023 року №2023.3843-fup8 стосовно виявлення новітнього харчового інгредієнту L-альфа-гліцерилфосфорилхолін (альфа-GPC) у харчовій добавці, що експортувалась з Польщі (виробник: Fitness Authority Sp. z o.o., Otomin) до України.

11:50 14.07.2023