Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями, далі – ПКУ) передбачено, що податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) подають:

11:10 15.02.2023

Виявлено перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів в бразильському горісі

Одеське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в бразильському горісі, що експортувався з Бразилії (експортер: AMENDOPERES LTDA, Brazil; трейдер: ROTTERDAM CUSTOMS SERVICES B.V., Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «КРІОЛІТ-Д», вул. Океанська, 4, м. Дніпро).

10:53 13.02.2023

Щодо повідомлення RASFF № 2023.0628 про імпортування з Франції невідповідного концентрованого напою

Одеське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про  виявлення занадто високого вмісту барвника E 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції (виробник: GEORGES MONIN, France) до України (одержувач: ТзОВ «ПРОБАР», провулок Індустріальний, 23, м. Київ)

10:50 13.02.2023

“Гвардія Наступу”

Українська держава готується здобути остаточну Перемогу над ворогом та вигнати окупантів зі своєї території. А для успішної реалізації цього надскладного завдання потрібно постійно збільшувати власні спроможності.

12:51 03.02.2023