Odesa EXPO 2030

Подія, що назавжди змінить Одещину та Україну!

17:21 13.01.2023

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В опалювальний період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

16:23 01.12.2022

Безпека харчових продуктів

Наразі в Одеському (Овідіопольському) районі, відбуваються віялові відключення систем електропостачання, що, в свою чергу, впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів. Враховуючи зазначене, вважаємо за необхідне роз’яснити Операторам ринку, які проводять діяльність з обігу та виробництва харчових продуктів, що потребують дотримання температурного режиму, про обов’язкове зберігання харчових продуктів з дотриманням температурних режимів. Це стосується як виробників так і складів, так і магазинів з роздрібної торгівлі харчовими продуктами.

18:23 29.11.2022