A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Новини

Дата: від до Скинути

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В опалювальний період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

16:23 01.12.2022

Безпека харчових продуктів

Наразі в Одеському (Овідіопольському) районі, відбуваються віялові відключення систем електропостачання, що, в свою чергу, впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів. Враховуючи зазначене, вважаємо за необхідне роз’яснити Операторам ринку, які проводять діяльність з обігу та виробництва харчових продуктів, що потребують дотримання температурного режиму, про обов’язкове зберігання харчових продуктів з дотриманням температурних режимів. Це стосується як виробників так і складів, так і магазинів з роздрібної торгівлі харчовими продуктами.

18:23 29.11.2022

З Днем захисників та захисниць України

З Днем захисників та захисниць України! Завжди пам’ятайте про те, що ми чекаємо на ВАС щодня! Наші найхоробріші  і неймовірно відповідальні герої, будьте завжди під Божим захистом!

19:34 13.10.2022

До уваги суб’єктам господарювання щодо заходів із запобігання поширення, розповсюдження, попередження випадків використання незареєстрованих ГМО у відкритих системах.

 Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертає  увагу сільгоспвиробників на те, що сьогодні в засобах масової інформації, в тому числі в мережі інтернет, зустрічаються оголошення в яких рекламують до продажу сорти сільськогосподарських культур стійких до тих чи інших груп гербіцидів. Дана інформація викликає підозру в тому, що ці сорти можуть бути створені на основі генетично модифікованих організмів (ГМО).

11:49 12.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора