Дата: від до Скинути

Щодо повідомлення RASFF № 2023.1260-fup 4 про імпортування з Франції невідповідного харчового продукту (устриці)

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 02 березня 2023 року  № 2023.1260-fup 4, стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ) (додається).

10:14 23.03.2023

Центр зайнятості інформує! УРЯД РОЗШИРИВ ДЕРЖАВНУ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу на те, що з метою поліпшення ситуації на ринку праці та працевлаштування окремих категорій безробітних, яким важко знайти роботу, уряд розширив програму стимулювання роботодавців шляхом надання різного виду компенсацій.

09:37 17.03.2023

Повідомлення RASFF № 2023.0797-fup 7 про імпортування з Італії невідповідного харчового продукту (рису)

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення , стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у рисі для ризотто, що експортувався з Італії (виробник: Sapori Nostrani di Giorgio Turco, Italy; трейдер: WB Polska Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «БЮРО ВИН», вул. Мечникова, 9, м. Київ, 01021).

13:09 02.03.2023