З Днем соборності України!

Шановні жителі громади! Щиро вітаємо вас із Днем Соборності України! Бажаємо здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує задля здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України!

16:39 21.01.2020

ДІЇ В РАЗІ ПОЖЕЖІ

ДІЇ В РАЗІ ПОЖЕЖІ У разі виявлення ознак пожежі, до яких належать полум'я, дим, запах диму, характерне потріскування тощо, кожен громадянин зобов'язаний:

08:42 25.10.2019

БЕЗПЕКА-ПОНАД УСЕ: візит представників Воєводської комендатури Державної пожежної охорони м.Краків до Дальницької сільської ради.

14:13 16.09.2019