Спільний профілактичний рейд

07 листопада 2023 року начальником Служби у справах дітей Дальницької сільської ради Цуркан О.О. спільно з головним інспектором ВЗ НС Чорноморської ТГ Одеського району Одеського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області майором служби цивільного захисту Лопушнян М.П., старшим інспектором ювенальної превенції відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції ГУ НП в Одеській області  Сухацьким О.С. та інспектором (з питань цивільного захисту Дальницької сільської ради)       Сосевичем Д.С. була здійснена перевірка профілактичного характеру по сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, з метою  попередження пожеж у помешканнях з настанням опалювального сезону на території               Дальницької ОТГ.

13:07 10.11.2023