A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Новини

Дата: від до Скинути

Ти як?

Підніміть руку, хто тренує усвідомленість

13:49 16.08.2023

«Щоденник подяки»

     ⚡️ У межах ініціативи Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров`я продовжується комунікаційна кампанія Ти як?

09:20 10.08.2023

«Чому він загинув, а я живий?»

     Коли людина втрачає когось із близьких або ж опиняється у ситуації, яка загрожує життю, і стає свідком смерті інших, у неї може сформуватися синдром вцілілого. Вона знецінює власний негативний досвід, відчуває сором та провину, позаяк вважає, що не доклала зусиль, аби врятувати життя.      Синдром вцілілого може бути частиною посттравматичного стресового розладу (ПТСР), та значно частіше причиною є стрес і глибокі переживання. І найбільш дієвою допомогою, як не дивно, є прості слова й турбота близьких.      Ось кілька порад від психологині Тетяни Єрмолаєвої. Повну розмову зі спеціалісткою шукайте на YouTube-каналі ГО «Безбар’єрність».

11:21 09.08.2023

8 серпня - День військ зв'язку Збройних сил України

       Шановні захисники України, військовослужбовці Військ зв'язку Збройних сил України! Щиро вітаю Вас з професійним святом! Ви виконуєте одне із найважливіших завдань у сучасній українській армії, налагоджуючи зв’язок для координації дій підрозділів Збройних Сил України.        Особливо важливими є Ваші професіоналізм і військова майстерність у боротьбі із широкомасштабним вторгненням рф.        Дякую Вам за самовідданість і стійкість, виявлені під час виконання завдань за призначенням. Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю. Бажаю вам міцного здоров’я, міцності духу та наснаги у нелегкій службі із захисту незалежності і територіальної цілісності України. Миру, добробуту та благополуччя вам і вашим родинам.          Слава Україні!

11:10 08.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора