Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

ГАЙД БЕЗБАР’ЄРНИХ ПОДІЙ

Дата: 28.06.2024 09:22
Кількість переглядів: 38

Фото без опису

В рамках реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської “Без бар’єрів” створено ще один розділ довідника безбар’єрності - "Гайд безбар’єрних подій".

Гайд безбар’єрних подій – це гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови, це рекомендації для проведення публічних заходів за принципами безбар’єрності. Поради стосуються як онлайн, так і офлайн-подій. Успіх будь-якого заходу полягає у зручності та комфорті його учасників і гостей. Забезпечити це легко, якщо у фокусі підходів та рішень при його організації буде безбар’єрність - починаючи від запрошень і вибору локації до налаштування освітлення, облаштування різних зон і підготовки персоналу.

  Гайд безбар’єрних подій можна завантажити у форматі книги. Також Гайд є окремим розділом «Довідника безбар’єрності» .

  Проєкт реалізовується громадською організацією «Безбар’єрність» за підтримки спільноти «Бізнес без бар’єрів», зокрема компанії ДТЕК, у співпраці з командою київського проєкту «Кураж».

  Гайд безбарєрних подій – це ще один розділ «Довідника безбар’єрності» (https://bf.in.ua/) – гіду з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора