Як оновити дані у застосунку Резерв+ для військовозобов`язаних, призовників та резервістів

Дата: 23.05.2024 10:46

До 16 липня включно всі військовозобов'язані віком 18-60 років повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Для цього Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+, який буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Застосунок Резерв+ - це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних, що надає також можливість доступу до інформації щодо себе у реєстрі Оберіг.

Нагадуємо, що оновити дані також можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Оновлення даних через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, передбачає відповідну відмітку у військовий квиток.

Як зазначають у Міноборони, за місяць, тобто з 18 червня, у застосунку Резерв+ також з'явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Як працює застосунок Резерв+ дивіться на ютуб-каналі -