Військовий облік

Дата: 20.05.2024 11:19

18 травня вступив в дію закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.

Згідно цих змін усі військовозобов’язані українці (18-60 років) та жінки, які мають медичну освіту (лікарі, фармацевти, фельдшери, медсестри) протягом 60 днів мають з’явитися до ТЦК та СП, щоб оновити свої персональні дані.

Результатом звірки та оновлення даних є електронний код із реєстру «Оберіг», який вклеюється у військово-обліковий документ.

«Оберіг» – це єдиний електронний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який збирає, зберігає та обробляє дані для військового обліку.

Для того, щоб оновити свої дані потрібно при собі мати такі документи:

паспорт громадянина України

довідку про реєстрацію місця проживання

військово-обліковий документ (військовий квиток, тимчасове посвідчення або приписне посвідчення)

відомості про здобуття освіти

водійське посвідчення

свідоцтво про шлюб, народження дітей.

документи, що підтверджують право на відстрочку (якщо є такі підстави).