Особливості вступу до військових закладів освіти у 2024 році

Дата: 19.04.2024 12:24

Умови вступу до військових закладів вищої освіти відрізняються від вступу до «цивільних» вишів».

Прийом заяв (рапортів), оформлення та надсилання документів від ТЦК та СП, служб персоналу військових частин, установ і організацій до приймальних (відбіркових) комісій вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої військової освіти триватиме до 1 липня 2024 року.

Опрацювання документів у приймальних (вибіркових) комісіях усіх закладів освіти триватиме до 10 липня 2024 року.

Прийняття приймальними (відбірковими) комісіями рішення щодо допуску до участі у вступних випробуваннях і конкурсному відборі та направлення викликів вступникам відбудеться до 15 липня 2024 року.