Спільний профілактичний рейд

Дата: 10.11.2023 13:07

07 листопада 2023 року начальником Служби у справах дітей Дальницької сільської ради Цуркан О.О. спільно з головним інспектором ВЗ НС Чорноморської ТГ Одеського району Одеського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області майором служби цивільного захисту Лопушнян М.П., старшим інспектором ювенальної превенції відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції ГУ НП в Одеській області  Сухацьким О.С. та інспектором (з питань цивільного захисту Дальницької сільської ради)       Сосевичем Д.С. була здійснена перевірка профілактичного характеру по сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, з метою  попередження пожеж у помешканнях з настанням опалювального сезону на території               Дальницької ОТГ.

Під час вищевказаного рейду було перевірено 12 сімей, які мешкають в с.Доброолександрівка, с.Новоградківка та с.Мар’янівка. З сім’ями була проведена інформаційна робота щодо належного догляду за дітьми, умов проживання, дотримання правил щодо пожежної безпеки, перевірки пічного опалення та підготовки до зимового періоду. Також, сім’ям роздані  інформаційні буклети щодо дотримання правил пожежної безпеки та продуктові набори. Дана робота триває.