Анкета для опитування внутрішньо переміщених осіб

Дата: 31.10.2023 14:07

Фото без описуhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfL0Jf98e6JO0rCNrv7AgS70j9W0VTf6QWbtiZn4zpLXKbaLA/viewform

🔰 Анкета для опитування внутрішньо переміщених осіб щодо проблем реалізації концепції перехідного правосуддя

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться дослідження в рамках проєкту: «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

🔰Просимо Вас взяти участь в опитуванні та надати відповіді на наведені нижче запитання. Будь ласка, позначте варіант відповіді, який у найбільшій мірі відображає Ваше ставлення до досліджуваної проблеми.

🔰Анкетування анонімне. Конфіденційність гарантована. Ваші відповіді сприятимуть повному і всебічному вивченню проблем реалізації концепції перехідного правосуддя в Україні під час її післявоєнного розвитку. Ваша думка дуже важлива для нас.