Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Повідомлення RASFF № 2023.6874 про імпортування з Німеччини невідповідного харчового продукту (органічна зелена кава).

Дата: 13.10.2023 12:04
Кількість переглядів: 102

   До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 10 жовтня 2023 року № 2023.6874 стосовно виявлення хлорпірифосу в органічній зеленій каві (походженням з Гондурасу), що експортувалась з Німеччини (відправник: Rehm & Benecke Coffee GmbH & Co., Hamburg) до України (отримувач: ТОВ «Кофітон», вул. Ломоносова 75 а, м. Київ, 03189) (додається).

     Невідповідний харчовий продукт може нанести шкоду здоров’ю споживача (Хлорпірифос - діюча речовина багатьох розповсюджених інсектицидів широкого спектра дії. Він негативно впливає на нервову систему та на розвиток мозку ссавців).

       На території Одеської області потужності підприємства-імпортера не зареєстровані. Враховуючи можливість реалізації цієї небезпечної продукції на території регіону, у т.р. Одеського району Одеської області, просимо у разі виявлення невідповідної продукції проінформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області (вул. 7-ма Пересипська, 6, м. Одеса, gu@odesa.consumer.gov.ua, тел. 716-13-01).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора