З Днем усиновлення!

Дата: 15.09.2023 11:19

Шановні усиновлювачі, вихователі дитячих будинків сімейного типу, опікуни та піклувальники!

Вітаю з Днем усиновлення всіх усиновлювачів, вихователів дитячих будинків сімейного типу, опікунів та піклувальників!

Висловлює велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя.

Дякую кожній родині, яка відкрила не лише двері своєї домівки, але й своє серце для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Це прояв справжнього милосердя і безмежної любові до дітей. Пишаюся Вами. Бажаю усім родинам міцного здоров’я, мирного неба, взаємної любові та розуміння!

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!

З повагою,

Дальницький сільський голова Сергій КРУТЮК