Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

«Виходь на світло!»

Дата: 04.08.2023 15:05
Кількість переглядів: 152

1 серпня стартує інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

     01 серпня 2023 1 серпня Держпраці розпочинає широку інформаційну кампанію «Виходь на світло!», спрямовану на підвищення обізнаності та підтримку у сфері працевлаштування.

     У сучасному світі знаходити стабільну та належно оформлену роботу є одним із головних завдань кожного з нас, і саме для цього ми зібрали важливу інформацію про переваги належного оформлення трудових відносин та трудові гарантії працівників, адже сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

       У рамках інформаційної кампанії ми хотіли б підкреслити надзвичайно важливі аспекти, що стосуються трудових відносин та прав працівників:

   - Переваги належного оформлення трудових відносин Законне працевлаштування надає вам правовий захист, гарантує своєчасну заробітну плату та забезпечує соціальні вигоди, які відіграють важливу роль у вашому житті.       

   - Трудові гарантії працівників Ми розповідаємо про всі права працівників, включаючи робочий час, відпустки, оплату за переробки та державні гарантії у разі хвороби чи вагітності.

   - Оформлення трудових договорів Подробиці про оформлення трудових угод, умови праці та важливі документи про які слід знати перед підписанням договору.

   - Різниця між трудовим та цивільно-правовим договором Розбираємо ключові відмінності, щоб ви могли зробити свій вибір на користь найкращих умов для себе.

    - Особливості працевлаштування неповнолітніх Інформація для молодих людей та їхніх батьків про правові обмеження та можливості при працевлаштуванні на ринку праці.

   - Додаткові відпустки Розповідаємо про додаткові дні відпочинку та їхнє отримання відповідно до законодавства.         - Мінімальні державні гарантії Інформуємо про мінімальний розмір оплати праці та норми, якими керуються при встановленні зарплати працівників.

      Ми знаємо, що шукаючи роботу, громадянам може бути складно орієнтуватися в складних процесах працевлаштування. Тому “Виходь на світло!” зобов’язується допомогти вам стати більш інформованими та впевненими у кроках до успішного працевлаштування.

    Приєднуйтесь до нас, слідкуйте за нашими оновленнями та не забувайте ділитися інформацією з друзями та родичами, які також шукають свій шлях на ринку праці!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора