Проект рішення Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та вивозу сміття Комунальному підприємству «Південний берег»

Дата: 13.07.2023 16:22

Дальницька сільська рада

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання

та вивозу сміття  Комунальному підприємству «Південний берег»

Відповідно до підпункту 2 пункту а) частини 1 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово- комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши клопотання директора КП «Південний берег» Дальницької сільської ради  виробничого управління житлово-комунального господарства про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та вивіз сміття.

виконавчий комітет Дальницької сільської ради вирішив:

[1]. Встановити на 2023 рік тарифи на послуги централізованого водопостачання для населення та організацій в розмірі:

Населення, бюджетні установи та інші -  24,25 ( двадцять чотири гривні 25 копійок) за 1 м3 з ПДВ.

Населення без лічильника – 97,00 (дев’яносто сім гривень 00 копійок) з однієї людини на місяць з ПДВ.

2.  Встановити на 2023 рік тарифи на вивіз сміття  для населення та організацій в розмірі:

для населення с. Дальник, Грибівка та Санжійки в розмірі 60,89 грн. на 1- го мешканця, 1 м3 – 417,07 грн.;

для населення с. Барабой  в розмірі 64,58 грн. на 1 – го мешканця, 1 м3 – 442,33 грн.;

для населення с. Роксолани в розмірі 66,33 грн. на 1 – го мешканця, 1 м3 – 454,32 грн.;

для бюджетних організацій та інших споживачів в розмірі 417,07 грн. за 1 м. куб. відходів.

3. Відповідно до пункту 7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та вивозу сміття, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року №291) може проводитись коригування тарифів.

4. Директору КП «Південний берег»  подати виконавчому комітету Дальницької сільської ради розрахунки тарифів на 2023 рік з подальшим затвердженням на сесії Дальницької сільської ради.

5. Рішення вступає в дію з моменту оприлюднення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів (Ляшенко Ю. С.).

Голова Дальницької сільської ради                                                       Сергій КРУТЮК