Національний орган з питань протимінної діяльності інформує населення про загрози для його життя і здоров'я, що виникають у зв'язку із залученням до проведення заходів із розмінування осіб, які не є сертифікованими операторами протимінної діяльності.

Дата: 05.07.2023 14:18

У випадку виявлення фактів проведення заходів із розмінування особами, які не є операторами протимінної діяльності (окрім тих, що здійснюються уповноваженими підрозділами центральних органів виконавчої влади), буде порушуватися питання щодо притягнення їх до відповідальності у порядку  встановленому законодавством.