Ярмарок_вакансій

Дата: 22.05.2023 15:07

УВАГА! 25 травня 2023 року Одеський обласний центр зайнятості організовує ярмарок вакансій.

Мета заходу – налагодження комунікацій на ринку праці, укомплектування робочих місць роботодавців, сприяння молоді у виборі професії.
         Ярмарок відбудеться 25 травня 2023 року о 12:00 за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 18А в приміщенні Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»
      В заході візьмуть участь Донецький та Херсонський обласні центри зайнятості, представники вищих та професійних (професійно-технічних) учбових закладів м. Одеси.
     На ярмарку будуть представлені близько 1200 вакансій від 70 провідних роботодавців Одеської області та інших регіонів України.
    Усі бажаючі зможуть особисто поспілкуватись з роботодавцями, отримати консультації з питань зайнятості, отримання мікрогрантів, ознайомитись з умовами навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» та багато іншого.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (073)261-55-15