Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

ПРОЕКТ Рішення "Про встановлення орендних ставок за земельні ділянки на території Дальницької сільської ради Одеського району Одеської області "

Дата: 17.05.2023 15:56
Кількість переглядів: 170

проект                                         

                                              У К Р А Ї Н А

                                   Дальницька сільська рада

                      Одеського району Одеської області

                                    сесія VІІІ скликання

                                               РІШЕННЯ                                                    

            2023р.                                                                     № - VІІІ

 

    Про встановлення орендних ставок за земельні ділянки на території Дальницької сільської ради  Одеського району Одеської області  

 

      Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України, з метою приведення нормативно-правових актів сільської ради у відповідність до Закону України від 20.12.2016 року №1791-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», враховуючи зміни, внесені цим законом стосовно орендної плати та Наказ міністерства аграрної політики та продовольства України №489 від 25.11.2016 року «Про затвердження порядку нормативно грошової оцінки земель населених пунктів», а також рішення 20 сесії VIІ скликання Дальницької сільської ради №1492 від 13.02.2020 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл Дальник, Грибівка, Санжійка»,    рішення 4 сесії VIІІ скликання Дальницької сільської ради №209 від 22.12.2020 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл Роксолани, Доброолександрівка, Барабой та селища Богатирівка Овідіопольського району Одеської області», рішення 8 сесії VIІІ скликання Дальницької сільської ради №658-VIII від 14.07.2021 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Мар’янівка та села Новоградківка Овідіопольського району Одеської області», керуючись ст.12 Земельного кодексу України    Дальницька сільська рада

                                                    ВИРІШИЛА:

 

     1. Встановити з 01.01.2024 року на території Дальницької сільської ради   Одеського району Одеської області  орендну плату за земельні ділянки комунальної власності.

    1.1. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки, платником орендної плати є орендар.

    1.2. Для розрахунку орендної плати за земельні ділянки з коефіцієнтом функціонального використання (Кф) 2,5, на яких розташовані бази відпочинку, кемпінги, готелі, встановити орендну ставку у розмірі  3%  від нормативної грошової оцінки.           

    1.3. Для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти торгівлі, громадського харчування, автозаправні станції, встановити орендну ставку у розмірі  12%  від нормативної грошової оцінки.           

    1.4. Для розрахунку орендної плати за земельні ділянки рекреаційного призначення з коефіцієнтом функціонального використання (Кф)  0,5,  на яких розташовані бази відпочинку, кемпінги, готелі, ринки, об’єкти торгівлі та громадського харчування, об’єкти торгівлі та громадського харчування з кімнатами для відпочинку, яхт-клуби, автостоянки, встановити орендну ставку у розмірі  12%  від нормативної грошової оцінки. 

    1.5. Для  розрахунку  орендної  плати  за  земельні  ділянки сільськогосподарського призначення встановити орендну ставку у розмірі 3% від нормативної грошової оцінки.  

 

    2.Секретарю Дальницької сільської ради Кудринській Ж.Б. оприлюднити  

 дане рішення шляхом публікації на офіційному веб-сайті.

  

    3. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2024 року рішення 15сесії VІІ скликання Дальницької сільської ради  №270 від 27.06.2019 року «Про встановлення орендних ставок за земельні ділянки на території Дальницької сільської ради  Овідіопольського району Одеської області».

 

    4. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2024 року.

 

    5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Сальніков С.І.).

 

      

 

 

        Голова Дальницької сільської ради                            Крутюк С.І.

 

 

 

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора