Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Центр зайнятості інформує! До уваги жителів громади та внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 17.03.2023 09:43
Кількість переглядів: 161

Ви маєте можливості безкоштовного отримання ваучера на навчання!

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Право на отримання ваучера в тому числі мають внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Основна мета видачі ваучера - підвищення конкурентоспроможності та розширення можливостей для працевлаштування.

Навчатися за ваучером можна за 70 професіями та спеціальностями, зокрема у сфері соціального обслуговування, ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, самостійно обравши професію або спеціальність, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну.

Перелік професій, спеціальностей для навчання, за яким може бути виданий ваучер, затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 07.09.2020 № 1716. До нього, зокрема, внесені спеціальності «Соціальне забезпечення» та «Соціальна робота».

Заклад освіти, в якому особа буде проходити навчання, обирає з запропонованого службою зайнятості переліку.

Усі бажаючі повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні.

Вартість ваучера – не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а це майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа доплачує самостійно. 

 За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: Одеський р-н, смт. Овідіополь, вул Одеська, 19а - Овідіопольський відділ Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості або за номером телефону                               (04851)3-25-07

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора