A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Центр зайнятості інформує! УРЯД РОЗШИРИВ ДЕРЖАВНУ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Дата: 17.03.2023 09:37
Кількість переглядів: 121

Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу на те, що з метою поліпшення ситуації на ринку праці та працевлаштування окремих категорій безробітних, яким важко знайти роботу, уряд розширив програму стимулювання роботодавців шляхом надання різного виду компенсацій.

Зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 р. № 124 затверджено новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Згідно з даною постановою передбачено надання таких компенсацій:

  1. Компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.
  2. Компенсація 50% фактичних витрат на оплату праці осіб квотної категорії.
  3. Компенсація 50% мінімальної заробітної плати за кожного працівника з числа осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Також нагадуємо, що у 2023 році продовжує діяти урядова програма виплати роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Детальніше про порядок надання компенсацій читайте за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennia-poriadku-nadannia-robotodavtsiam-kompensatsii-za-pratsevlashtuvannia-zareiestrovanykh-bezrobitnykh-i100223-124

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:Одеський р-н, смт. Овідіополь, вул Одеська, 19а - Овідіопольський відділ Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості або за номером телефону                               (04851)3-25-07

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора