Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

В Україну потрапила заражена курятина з Польщі та отруйні фрукти з Бразилії

Дата: 27.02.2023 10:53
Кількість переглядів: 116

    Отримали чергове інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах  (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення:

  • від  від 08.02.2023 (№2023.0925). Воно стосується виявлення неавторизованої речовини диметоат у лаймах. Вони експортувались з Бразилії (експортер: Brasfresh Importacao E Exportacao LTDA, Brazil; оптовик: Anaco Greeve International, Netherlands) в Україну (одержувач: ТзОВ «ТС ПЛЮС», вул. Краснова, 24, м. Київ).
  • від 09.02.2023 р. № 2023.0198-fup 4 – стосовно  виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis у курячому м’ясі (ММО), що експортувалось з Польщі (виробник: Drobiowo.Pl Mariola Krysiak, Poland; постачальник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкаси).

   Держпродспоживслужба в Одеській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність   Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

   Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області: м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6, тел. +380 48 716 1301.

   Довідково

  Диметоат – фосфорорганічний пестицид, розроблений у США, який використовують для знищення комах і кліщів, зокрема хлібної жужелиці, клопів, попелиць, трипсів тощо. Класифікується як можливий канцероген для людини (група С). Через отруєння диметоатом у людини з’являється нудота, слабкість, сонливість, звуження зіниць, утруднення дихання, болі в животі, діарея. При важких отруєннях спостерігається втрата свідомості, судоми, параліч.

  Сальмонельоз — інфекційне захворювання, викликане бактерією сальмонелою. Захворювання найчастіше протікає з ураженням органів шлунково-кишкового тракту. Заразитися може людина будь-якого віку, проте найважче сальмонельоз протікає у дітей.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора