A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

В Одеському районі формують стрілецький батальйон «Чорноморська Січ»

Дата: 22.02.2023 14:43
Кількість переглядів: 76

В Одеському районі формують стрілецький батальйон «Чорноморська Січ»

Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично налаштованих та вмотивованих громадян – захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

Військовозобов’язані громадяни України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи, або які тимчасово перебувають на території Одеської області, можуть приєднатися до лав стрілецького батальйону Одеської області. Кампанія спрямована винятково на вмотивованих людей, які добровільно записуються до Збройних Сил України, аби захистити Одещину від окупантів!

До складу окремого стрілецького батальйону «Чорноморська Січ» планують набрати близько 600 осіб. Забезпечення цього батальйону здійснюватиметься на рівні інших підрозділів Збройних Сил України. Формування та розміщення особового складу, який буде підготовлений за сучасними стандартами НАТО, відбуватиметься на території Одеської області.

 

Усіх охочих запрошують до територіальних центрів комплектування за місцем проживання. Під час звернення обов’язково вказуйте, що бажаєте проходити службу саме в стрілецькому батальйоні «Чорноморська Січ».

 

                                                                                 Приєднуйтеся до Сил оборони України!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора