Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Виявлено перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів в бразильському горісі

Дата: 13.02.2023 10:53
Кількість переглядів: 113

         Одеське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в бразильському горісі, що експортувався з Бразилії (експортер: AMENDOPERES LTDA, Brazil; трейдер: ROTTERDAM CUSTOMS SERVICES B.V., Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «КРІОЛІТ-Д», вул. Океанська, 4, м. Дніпро).

       Довідково: Афлатоксин-В1 – отруйна речовина для людей і тварин, яку виділяють деякі види мікроскопічних цвілевих грибів. Він викликає злоякісні пухлини та цироз печінки, а також знижує імунітет. При сильному отруєнні афлатоксином-В1 можливі набряк мозку та гостра печінкова недостатність.

       Вкотре нагадуємо, що в разі виявлення даного товару в обігу відповідно до статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Одеське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора