Odesa EXPO 2030

Дата: 13.01.2023 17:21

Подія, що назавжди змінить Одещину та Україну!

Навіщо проводити EXPO 2030 в Одесі?

Проведення виставки — це можливість привернути увагу інвесторів та туристів з усього світу й стати майданчиком, на якому країни продемонструють свої передові досягнення. Раніше цей історичний захід подарував планеті Ейфелеву вежу, двигун Дізеля, телефон, друкарську машинку та безліч інших винаходів.

Чому EXPO 2030 повинно відбутись саме в Україні?

Всесвітня виставка ще ніколи не проводилася на території Східної Європи. Наш регіон та обласний центр мають шанс стати розвиненим експозиційним майданчиком у цій частині світу.

Як проведення EXPO вплине на економіку Одещини та держави?

Підготовка до виставки може стати частиною повоєнного відновлення України та інструментом додаткового залучення іноземних інвестицій в Одеський регіон.

Вже в листопаді цього року 170 країн світу вирішать, де відбудеться EXPO у 2030 році. Віримо, саме Одеса отримає право на проведення Всесвітньої виставки у 2030 році.