Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Безпека харчових продуктів

Дата: 29.11.2022 18:23
Кількість переглядів: 114

Наразі в Одеському (Овідіопольському) районі, відбуваються віялові відключення систем електропостачання, що, в свою чергу, впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів. Враховуючи зазначене, вважаємо за необхідне роз’яснити Операторам ринку, які проводять діяльність з обігу та виробництва харчових продуктів, що потребують дотримання температурного режиму, про обов’язкове зберігання харчових продуктів з дотриманням температурних режимів. Це стосується як виробників так і складів, так і магазинів з роздрібної торгівлі харчовими продуктами.

Безпека населення у тому числі складається з безпеки тих харчових продуктів, які споживають люди. Тому Вам необхідно мати та використовувати генератори для безперебійного збереження харчового продукту, якщо Ви так само плануєте його подальшу реалізацію населенню. В разі недотримання температурних режимів до харчових продуктів, які цього потребують, Ви як відповідальні користувачі – повинні поступити з таким  харчовим продуктом, відповідно до вимог чинного Законодавства.

Інформацію про відключення системи електропостачання на вашій потужності, за адресою та номером будинку, можна дізнатися на сайті ДТЕК Одеські Електромережі за посиланням: https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора