Увага! Увага!  Увага!

Дата: 27.10.2022 09:55

У режимі економії електроенергії вулиці міст та сіл стали менш освітлені.

Дотримуйтесь порад і розкажіть дітям, як залишатись помітними для водіїв у темний час доби:

* Обирати світлі речі. Необов’язково білі, але світлих кольорів має бути половина одягу — куртка чи штани.

* Придбати світловідбивні елементи одягу: браслет, стрічка на рюкзак, жилет. Світловідбивачі зменшують ризик наїзду авто на пішохода в шість разів.

* Придбати для своїх домашніх улюбленців нашийники, що світяться, або одяг зі світловідбивними елементами.

Як правильно носити одяг зі світловідбивними елементами:

* Розміщувати з боку руху автомобіля стосовно вас, а краще — з обох боків.

* Розміщувати на рівні зору водія.

* Дітям їх краще розташовувати на рівні голови, корпусу і рук — діти менш помітні на дорогах.

* Розміщувати на рухливих частинах тіла (передпліччя, гомілки, зап’ястки, щиколотки).

*Найкраще помітні елементи жовтого кольору та розміром більш як 15 см кв.

Бережіть себе та своїх близьких!