Шановні освітяни! Прийміть сердечні вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2022 10:47

Шановні освітяни!

Прийміть сердечні вітання з  професійним святом – Днем працівників освіти!

Праця вчителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, Даєте перші незабутні уроки  добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді.

Ви — творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Висловлюю вам велику вдячність за вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю.

Тож нехай ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Від щирого серця бажаю вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту.

Зі святом!

З повагою сільський голова                                   Сергій Крутюк