Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку.

Дата: 01.10.2022 10:45

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть  найщиріші  вітання  з  нагоди  Дня  ветерана  та  Міжнародного  дня  людей похилого  віку.

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

Цей день ? символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю на благо нашого краю, доброту і мудрість.

Бажаємо всім ветеранам найголовнішого – міцного здоровя, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай осіння пора, в яку ви увійшли, буде світлою і лагідною, сповненою душевного тепла і близьких людей.

Довгих і щасливих вам років життя.

сільський голова                                       Сергій   Крутюк