A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ: ПОРАДИ ВІД МІНРЕГІОНУ

Дата: 29.09.2022 12:05
Кількість переглядів: 403

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.

   Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.

   «До опалювального сезону повинні готуватись всі разом: державна влада, місцева влада та кожен громадянин», — зазначив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

   Розроблені інформаційно-графічні матеріали спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

Як підготувати будинок

   Українцям рекомендують зменшити втрати тепла житлового будинку. Для цього потрібно провести профілактику металопластикових вікон, ущільнити їх разом з дверима.

   Також важливо обрати одну кімнату для обігріву на випадок надзвичайної ситуації.

  Крім того, слід підготувати батареї опалення до експлуатації – відсунути від них меблі, забрати штори, що затримують тепло.   Натомість можна наклеїти ззаду тепловідбивний екран з фольги.

Що потрібно зробити в квартирі

          Енергозберігаючі заходи також слід провести у кожній окремій квартирі.

  Необхідно ущільнити вікна та двері. Важливо визначити одну кімнату для обігріву на випадок надзвичайної ситуації.

  До того ж потрібно викликати фахівця, щоб у квартирі перевірили розетки, проводку та електроприлади.

  Варто утеплити під’їзд будинку, адже саме через нього заходить багато холоду взимку. Трубопроводи також мають бути утеплені та всі двері мають щільно закриватися.

  На випадок надзвичайної ситуації підготуйте план, домовтесь з друзями або сусідами про спільні дії. У важкі часи варто об’єднатися, щоб обігрітися.

Сподіваємось на краще, готуємось до будь-якого розвитку подій.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора