A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Зі святом! З Днем усиновлення!

Дата: 29.09.2022 08:41
Кількість переглядів: 393

Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, батьки-вихователі!

 

         Щороку День усиновлення в Україні, який припадає на 30 вересня, ми відзначаємо разом з християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, які стали біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові та вірності.  

         Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи. Усиновлення дитини – це одна з найважливіших та найщиріших проявів милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Усиновлення – це особлива дорога батьківства – благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослого. 

       Висловлюю велику подяку всім сьогоднішнім і майбутнім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам,         батькам-вихователям, які самовіддано, без вагань дбають про долю кожної дитини, яка залишилась без мудрої поради рідної людини.

        Ваше благородство і самовідданість заслуговують на безмежну вдячність! Нехай у Ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!  Нехай зерна Вашої любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом!

 

З повагою,

                                 Дальницький сільський голова                   Сергій КРУТЮК« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора