Дата: 12.09.2022 09:23

На виконання листа Одеської обласної (військової) державної адміністрації  № 305/01-22/2-22/8332   від 31.08.2022року  Дальницька сільська рада доводить до відома сільгосптоваровиробників та всіх інших зацікавлених осіб, що ведуть свою діяльність  на території громади про те, що Кабінетом Міністрів України від 5 серпня 2022року  прийнято Постанову № 903 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022року №738» в якій Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022року № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

З повагою  Дальницька сільська рада