З Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2022 14:05

24 серпня в Україні святкують важливе державне свято – День Незалежності. 2022 року українці святкують 31-у річницю становлення нашої держави.

Чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни.  Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності! Лише завдяки нашій щирій і постійній підтримці одне одного, завдяки згуртованості та увазі до ближнього ми обов’язково переможемо!

Від щирого серця зичу вам здоров’я, миру, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про близьку Перемогу і краще майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Зі святом вас! Слава Україні!

З повагоюДальницький сільський голова