До Дня захисту дітей в Дальницькій сільській раді

Дата: 27.05.2021 15:54

До Дня захисту дітей в Дальницькій сільській раді.

Овідіопольським міськрайонним відділом філії Держаної установи «Центр пробації» в Одеській області спільно з представниками Дальницької сільської ради, дитячим будинкам сімейного типу  розташованим на території Дальницької ОТГ, було вручено подарунки отримані від місії «Сумка Самарянина».

На сьогоднішній день на території Дальницької сільської ради функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу на базі родини Стрецкул та родини Орач в яких виховується 21 дитина.

Діти – найважливіше, що є в нашому житті, це наша надія, наше майбутнє.

Тож, найголовніше завдання дорослих зробити усе, щоб діти росли в атмосфері любові, миру та злагоди, щоб у нашої малечі було щасливе дитинство.

До Дня захисту дітей в Дальницькій сільській раді.

Діти – найважливіше, що є в нашому житті, це наша надія, наше майбутнє.