Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта Проект рішення «Про встановлення орендних ставок за земельні ділянки на території Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області»

Дата: 12.06.2019 16:41
Кількість переглядів: 1013

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Проект рішення «Про встановлення орендних ставок за земельні ділянки  на території Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області»

 

Розробник Дальницька сільська рада

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV (далі-Закон) та з метою одержання зауважень і пропозицій, Дальницька сільська рада  підготувала проект рішення «Про встановлення орендних ставок за земельні ділянки на 2020 рік на території Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області».

Регуляторний акт дасть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів.

З метою отримання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Дальницької сільської ради  http://dalnycka.gromada.org.ua/.

 Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення шляхом письмових та усних звернень до Дальницької сільської ради. Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: 67842, Одеська область, Овідіопольський район, с.Дальник, вул. Дружби, 126.

Відповідальна особа Начальник відділу Фінансів, бюджету та планування            Сіміоніді О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

У К Р А Ї Н А

Дальницька сільська рада

Овідіопольського району Одеської області

сесія VІІ скликання

проект

                                                                                   №  - VІІ

 

    Про встановлення орендних ставок за земельні ділянки  на території Дальницької сільської ради  Овідіопольського району Одеської області  

 

      Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України, з метою приведення нормативно-правових актів сільської ради у відповідність до Закону України від 20.12.2016 року №1791-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», враховуючи зміни, внесені цим законом стосовно орендної плати та Наказ міністерства аграрної політики та продовольства України №489 від 25.11.2016 року «Про затвердження порядку нормативно грошової оцінки земель населених пунктів», керуючись ст.12 Земельного кодексу України    Дальницька сільська рада

                                           ВИРІШИЛА:

 

     1. Встановити з 01.01.2020 року на території Дальницької сільської ради   Овідіопольського району Одеської області  орендну плату за земельні ділянки комунальної власності.

    1.1. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки, платником орендної плати є орендар.

    1.2. Для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, на яких розташовані бази відпочинку, кемпінги, готелі, встановити орендну ставку у розмірі  3%  від нормативної грошової оцінки.           

    1.3. Для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти торгівлі та громадського харчування з кімнатами для відпочинку, встановити орендну ставку у розмірі  6%  від нормативної грошової оцінки.           

    1.4. Для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти торгівлі, громадського харчування, автозаправні станції, встановити орендну ставку у розмірі  12%  від нормативної грошової оцінки.           

    1.5. Для розрахунку орендної плати за земельні ділянки рекреаційного призначення з коефіцієнтом функціонального використання (Кф)  0,5,  на яких розташовані бази відпочинку, кемпінги, готелі, ринки, об’єкти торгівлі та громадського харчування,  встановити орендну ставку у розмірі  12%  від нормативної грошової оцінки. 

    1.6. Для розрахунку орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення встановити орендну ставку у розмірі 3% від нормативної грошової оцінки.

         

    2.Оприлюднити дане рішення шляхом публікації на офіційному веб-сайті (відповідальна Апреленко О.В.).

  

    3. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2020 року рішення 8 сесії VІІ скликання Дальницької сільської ради  № 328 від 10.07. 2018року    «Про встановлення орендних ставок за земельні ділянки на 2019 рік на території Дальницької сільської ради  Овідіопольського району Одеської області».

 

    4.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

 

    5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Сальніков С.І.).

 

      

 

 

      Голова Дальницької сільської ради                            Крутюк С.І.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора