Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Оголошення про конкурс на посаду директора Дальницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Далницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області .

Дата: 05.10.2018 14:28
Кількість переглядів: 946

                                   Увага! Конкурс на посаду директора.

       Дальницька сільська рада, відділ освіти, молодіжної політики та спорту Дальницької сільської ради  оголошує конкурс:

- на посаду директора Дальницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Далницької сільської ради Овідіопольського району  Одеської  області, який знаходиться за адресою: вул. Дружби 128, село Дальник, Овідіопольський район, Одеська область, 67842.

Умови оплати праці. Посадовий оклад директора закладу відповідає 16 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються  надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та інші заохочувальні і компенсаційні виплати згідно чинного законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копії документів про освіту;

- копію трудової книжки та/або інших документів, які підтверджують трудову діяльність;

- мотиваційний лист;

- перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

За бажанням, претенденти на посаду керівника закладу освіти можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, підвищення кваліфікації, досвіду роботи, професійного рівня, власних досягнень і репутації (сертифікати, свідоцтва, характеристики, нагороди/відзнаки, публікації, рекомендаційні листи, тощо).

Документи можуть бути подані особисто претендентом до відділу освіти, молодіжної політики  та спорту Дальницької сільської ради або надіслані поштою на адресувул. Дружби 126, село Дальник, 67842, Відділ освіти, молодіжної політики та спорту Дальницької сільської ради.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копій документів про освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам, у випадку надсилання поштою, зазначені копії документів мають бути завірені нотаріально. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи. У випадку надсилання поштою копія трудової книжки непрацюючих претендентів має бути завірена нотаріально.

Строк подання документів – з 11 жовтня 2018 року до 17 год. 00 хв. 30 жовтня 2018 року.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- подання претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

- вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

- проведення претендентом відкритої публічної презентації плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Дата і місце проведення відкритої публічної презентації плану розвитку закладу загальної середньої освіти буде повідомлена претендентам після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору можна звертатись до відділу освіти, молодіжної політики та спорту Дальницької сільської ради.

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: 67842, с. Дальник,

вул. Дружби 126,  02 листопада 2018 року  о 10:00 год.

         Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

         Форма перевірки знання законодавства: письмове тестування.

         Перелік питань і зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань додаються.

Контактна особа – Балан Світлана Григорівна , начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Дальницької сільської ради , мобільний телефон 0965081002, адреса електронної пошти osvitadalnyk@gmail.com

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора