Придбання автобусу Дальницької ОТГ

Дата: 20.02.2018 14:22
Кількість переглядів: 1926

Фото без описуНовий рік почався з приємної події 11 січня 2018 року для освітян придбали  шкільний автобус. Отримати його вдалося згідно процедури відкритих торгів проведеної відділом освіти районної державної адміністрації та тісної співпраці Овідіопольської районної державної адміністрації з районною радою та Дальницькою об’єднаною територіальною громадою.

Привітати та вручити ключі від автобусу директору Дальницької загальноосвітньої школи Наталії Дмитрівні Зубенко приїхали: голова Овідіопольської районної ради Олег Вікторович Маклашевський, голова районної державної адміністрації Володимир Володимирович Левчук, голова Дальницької сільської ради Сергій Іванович Крутюк, начальник  відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації Катерина Валеріївна  Григораш.

Фото без описуНовий шкільний автобус розрахований на 30 місць, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож дітям будуть надані всі умови, щоб безпечно та вчасно добратися до навчальних закладів і розпочати навчання.

Дальницький сільський голова С.І.Крутюк зазначив, що перед новоствореною об`єднаною територіальною громадою постало чимало завдань, які вимагають свого вирішення, аби надії жителів на покращення життя справдилися. Й особливої уваги потребує освітня галузь, адже відтепер в ОТГ  чотири загальноосвітні та початкова школи, п`ять  дитсадків. Тому робитиметься все необхідне для забезпечення належного перебування дітей у всіх без винятку навчальних закладах, підвищення якості освіти та виховання підростаючого покоління.