A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Легалізація зайнятості населення

Дата: 16.02.2022 08:54
Кількість переглядів: 205

Тема дня - легалізація зайнятості населення

 

«Шляхи стимулювання роботодавців та взаємодія з органами місцевої влади щодо легалізації тіньової зайнятості, поліпшення умов праці та підвищення рівня заробітної плати»,- під такою темою 15 лютого 2022 року відбулося засідання «круглого столу» в Овідіопольській районній філії Одеського обласного центру зайнятості.

Серед присутніх за «круглим столом» були представники органів місцевого самоврядування, зокрема головні спеціалісти відділу економічного розвитку та комунального майна Овідіопольської селищної ради Оксана Дорошенко та сектору організаційного забезпечення Дальницької сільської ради Галина Добіжа, бухгалтери ТОВ «Овідіопольавтотранс» Ганна Гордієвська, ПП «Медична клініка «Клініка Закарія» Світлана Марусіна, ДП «Одеськийоблавтолдор» Марина Пірожук та головний юрист Овідіопольського бюро правової допомоги Юрій Ротар. 

Відкрила засідання директор філії Вікторія Ільніцька. Вона акцентувала увагу на тому, що на сьогодні в умовах тяжкого політичного та економічного стану в країні виникає необхідність підвищення соціальної відповідальності роботодавців та органів влади щодо забезпечення конституційних прав працівників у частині виплати гідної заробітної плати, забезпечення всіх соціальних гарантій згідно Закону України «Про зайнятість населення». Продовжила інформування учасників заходу заступник  відділу надання соціальних послуг Катерина Ройченко, яка розповіла про послуги служби зайнятості для роботодавців, акцентуючи увагу на компенсації єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних осіб, компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, профнавчанні безробітних на замовлення роботодавців, надання ваучерів працівниками, віком понад 45 років для здійснення професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації, дотримання умов Закону України «Про рекламу» тощо. Співдоповідачами стали Дорошенко О. та Добіжа Г., які поінформували про перспективи розвитку своїх об’єднаних територіальних громад, про можливі нові інвестиційні проекти та щодо діяльності їх комісій по легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. В.Ільніцька, в свою чергу, наголосила на обов’язковій участі в їх засіданнях фахівців центру зайнятості.

Активно обговорювали діяльність транспортного підприємства «Овідіопольавтотранс» та філії «Овідіопольська дорожня експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Одеськийоблавтодор», які мають потребу у водіях категорії «Д» та останнє підприємство активно шукає на посаду бухгалтера.

Окремої уваги заслуговує відкриття медичної клініки «CLINIK ZAKARIA». Це – новостворений, на території смт Овідіополь, багатопрофільний медичний центр для дорослих та дітей, який оснащений сучасним діагностиично-медичним обладнанням із укомплектованим штатом висококваліфікованих лікарів. Крім того, маючи пріоритетний вид діяльності підприємство працевлаштувало 3-х безробітних філії та, відповідно, матимуть право на відшкодування компенсації ЄСВ.

Захід відбувся в конструктивному форматі, де всі учасники активно спілкувалися, прийшовши до єдиного висновку « Легальна праця та офіційна заробітна плата – запорука соціальних гарантій та гідного життя кожного»

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора