A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Проведення громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного органу управління

Дата: 15.07.2021 12:52
Кількість переглядів: 892

                                                     ОГОЛОШЕННЯ

 

Дальницька сільська рада та Кароліно-Бугазька сільська рада повідомляють про початок процедури проведення громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного органу управління (відділу містобудування та архітектури виконавчого органу Дальницької сільської ради Одеського району Одеської області), розробленого на підставі Закону України «Про співробітництво територіальних громад» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.08.2014 р. № 233 «Про затвердження Примірних форм договорів про співробітництво територіальних громад», підготовленого комісією згідно спільного розпорядження Дальницької сільської ради від 29.06.2021р. № 102-Р та Кароліно-Бугазької сільської ради від 29.06.2021р.  № 94. Сфера здійснення співробітництва: містобудування та архітектура.

Ознайомитись з проектом договору можливо в будівлі Дальницької сільської  ради, за адресою: Одеська область, с. Дальник, вул. Дружби, 126 та Кароліно-Бугазької сільської ради, за адресою: Одеська обл., с. Кароліно-Бугаз, вул. Приморська, 1.

Пропозиції громадськості приймаються з 15.07.2021 р. по 29.07.2021 р.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом.    

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора