A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Про початок процедури розгляду врахування пропозицій громадськості у проекті внесення змін до генерального плану села Доброолександрівка

Дата: 01.04.2021 10:11
Кількість переглядів: 488

                                                     ОГОЛОШЕННЯ

 

     Дальницька сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду врахування пропозицій громадськості у проекті внесення змін до генерального плану села Доброолександрівка Овідіопольського району Одеської області, поєднаного з планом зонування території населеного пункту в складі генерального плану (з розширенням меж). Розробленого на підставі рішень Доброолександрівської сільської ради Овідіопольського району Одеської області від 01 липня 2016 року № 85-VІІ, 7 скликання,          6 сесія, та від 14 липня 2015 року № 492-VІ, ТОВ «Архітектурне бюро «Аркадія».

      Ознайомитись з генеральним планом території можливо в будівлі Дальницької сільської  ради за адресою: Одеська область, с. Дальник,        вул. Дружби, 126.

        Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій громадськості визначено спеціаліста відділу містобудування та архітектури виконавчого органу Дальницької сільської ради Мурашко Інну Дмитрівну.

        Пропозиції громадськості приймаються з 01.04.2021 р. по 04.05.2021 р.

        Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.    

         Презентація проекту внесення змін до генерального плану відбудеться 04.05.2021 року об 11-00 год. в приміщенні будівлі Дальницької сільської ради, за адресою: с. Дальник, вул. Дружби, 126.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора