A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста з соціальних послуг Дальницької сільської ради

Дата: 05.01.2021 17:04
Кількість переглядів: 357

 

У К Р А Ї Н А

 

ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Овідіопольського району Одеської області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

05.01.2021 р.                                                                                         № 8-КР

                                                        с. Дальник

 

  Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної

посади спеціаліста з соціальних послуг Дальницької сільської ради

 

Відповідно до вимог статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (зі змінами), керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з службовою запискою начальника відділу фінансів, бюджету та планування Дальницької сільської ради:

 

 

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  з соціальних послуг Дальницької сільської ради.

2. Опублікувати оголошення про проведення відповідного конкурсу (додається) на офіційному веб-сайті та дошці оголошень Дальницької сільської ради.

3. Затвердити перелік питань на перевірку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про боротьбу з корупцією», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадової особи органів місцевого самоврядування.

4. Затвердити Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста з соціальних послуг Дальницької сільської ради.

       5. Визначити строк подання документів для участі у конкурсі – 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.

       6. Секретарю конкурсної комісії Дальницької сільської ради забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вищевказаної вакантної посади.

           7 . Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.    

 

 

 

Дальницький сільський голова                                                      С. КРУТЮК

 

 

 

Додаток до

розпорядження Дальницького сільського голови

від  05.01.2021 р.8-КР

 

 

У зв'язку з обмеженнями приймання відвідувачів в адміністративній будівлі Дальницької сільської ради на період карантину через  поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), особи, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі подають документи в ІІ етапи:

          1. Надсилають документи в електронній формі: диплом державного зразка про вищу освіту, трудову книжку, військовий квиток чи тимчасове посвідчення, резюмезгоду на обробку персональних даних, для встановлення відповідності кваліфікаційним вимогам до вакантних посад, на які оголошено конкурс.

     2. Після розгляду документів, у разі відповідності кваліфікаційним вимогам до посади, необхідно  надати в паперовому вигляді:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- повідомлення про подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій 

держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

- копію паспорта громадянина України;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до законодавства про захист персональних даних.

              Важливо! У разі, якщо подана інформація або документи не відповідають вимогам, визначеним в оголошенні про конкурс на заміщення відповідної вакантної посади, заповнені документи не розглядаються.

      Кваліфікаційні вимоги до вакантних посад, на які оголошено конкурс, та повний перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, розміщені на офіційному сайті ДАЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ради за посиланнями:                                       e-mail: [email protected]

                 Документи надсилаються: в електронному вигляді ? на електронну адресу, в паперовому вигляді ? голові або секретарю конкурсної комісії.

Детальну інформацію з даного питання можна отримати за телефонами: (04851) 49-2-75;ф.(04851) 49-1-00

 

ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

- спеціаліст  з соціальних послуг  Дальницької сільської ради.

– 1 штатна одиниця;

 

 Кваліфікаційні вимоги:  вища освіта не нижче освітнього ступеня спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно                   від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу:(04851) 49-2-75

ф.(04851) 49-1-00

 

 Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається:

за адресою: 67842, с. Дальник, вул. Дружби, 126, кабінет Секретаря сільської ради.

Документи що подаються кандидатами:

-  заява на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копія документа, який посвідчує особу, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;

- для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;

- копія трудової книжки (для працюючих – засвідчену кадровою службою установи);

- заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 67842, с. Дальник, вул. Дружби, 126.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора