A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Про початок процедури розгляду врахування пропозицій громадськості у проекті внесення змін до генерального плану села Барабой та села Богатирівка Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області поєднаного з планом зонування тер...

Дата: 15.10.2020 15:53
Кількість переглядів: 452

                                                     ОГОЛОШЕННЯ

 

     Дальницька сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду врахування пропозицій громадськості у проекті внесення змін до генерального плану села Барабой та села Богатирівка Дальницької сільської ради Овідіопольського району Одеської області поєднаного з планом зонування території населеного пункту у складі генерального плану, зі зміною меж села Барабой та села Богатирівка. Розробленого на підставі рішення Дальницької сільської ради, Овідіопольського району, Одеської області, від 25.07.2019 року № 776-VІІ  16 чергової сесії, ФО-П Балєвим О.А.

      Ознайомитись з детальним планом частини території можливо в будівлі Дальницької сільської  ради за адресою: Одеська область, с. Дальник, вул. Дружби, 126.

        Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій громадськості визначено головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Дальницької сільської ради Мурашко Інну Дмитрівну.

        Пропозиції громадськості приймаються з 15.10.2020 року по 16.11.2020 року.

        Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.    

         Презентація проекту внесення змін до генерального плану відбудеться 16.11.2020 року о 10-30 год. в приміщенні будівлі Дальницької сільської ради, за адресою: с. Дальник, вул. Дружби, 126.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора