A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

До уваги керівників закладів відпочинку та громадського харчування

Дата: 29.07.2020 14:58
Кількість переглядів: 345

До уваги керівників закладів відпочинку та громадського харчування.

 

    У зв’язку із настанням стабільної погоди з високим температурним режимом виникають ризики псування продуктів харчування та отруєння людей. Існує ризик виникнення спалахів харчових отруєнь, основними причинами таких спалахів є залучення до приготування страв випадкових осіб, які не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни, а також порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Факторами передачі інфекції найчастіше стають готові страви, молоко і молочні продукти, кондитерські вироби, які готуються "із запасом", що призводить до накопичення у продуктах збудників інфекційних захворювань.

   З метою профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь та виникнення нещасних  випадків на Вашому об’єкті Дальницька сільська рада нагадує про особливості вживання продуктів у літню спеку.

   Готувати продукти із запасом зараз не варто. Навпаки, приготовлені страви бажано вживати відразу, а у разі повторного споживання, вони мають проходити вторинну термічну обробку. Зберігання виготовленої страви без холоду не повинно перевищувати 2 годин.

   Для пиття і приготування їжі використовуйте воду тільки з централізованих джерел водопостачання або питну бутильовану.

   У разі виявлення перших ознак кишкового захворювання терміново зверніться до найближчої лікувальної установи. Самолікування небезпечне - попереджають у МОЗ України. Хворого бажано тимчасово (до прибуття лікаря) ізолювати від решти відпочиваючих. При тяжкому стані хворого негайно викликати швидку медичну допомогу.

   Більш детальніше ознайомитись з вимогами державних органів з контролю за якістю харчових продуктів щодо організації харчування людей Ви можете у Законі України "Про основні принципи та вимоги щодо безпечності та якості харчових продуктів", Законі України "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів".

 

 

Виконачий комітет Дальницької сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора