A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Служба колії ВП «Одеська дистанція захисних насаджень» попереджує!

Дата: 17.07.2020 11:58
Кількість переглядів: 438

Служба колії ВП «Одеська дистанція захисних насаджень» попереджує!

 

Працівники ВП «Одеська дистанція захисних насаджень» систематично виявляють побутові відходи, які вивозяться мешканцями прилеглих населених пунктів до смуги відведення залізниці. Це приводить до забруднення території, яка знаходиться в користуванні регіональної філії «Одеська залізниця» та є порушенням санітарно-гігієнічної і протипожежної безпеки, що в подальшому тягне накладення штрафних санкцій з боку ДСНС України та Держаної екологічної інспекції в Одеській області.

Трапляються випадки проведення санітарного очищення та збирання хмизу в полосі відведення залізниці, що є незаконним, так як лісонасадження які знаходяться вздовж залізничної колії захищають її від занесення снігом та ґрунтом, від ерозії земляного полотна. Особи, винні у незаконної вирубці, несуть відповідальність згідно ст.65, 65-1, 66 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст.246 Кримінального кодексу.

Через безвідповідальне ставлення до вимог Правил пожежної безпеки в Україні в весняно-літній пожежонебезпечний період виникає багато пожеж сухої трав’яністої рослинності вздовж залізничної колії, що тягне за собою відповідальність передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення ст.771. «Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків» та Карного кодексу України ст.245 «Знешкодження та пошкодження об’єктів рослинного миру». Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, викликає масове незадоволення громадян, завдається шкода навколишньому середовищу, згорають та пошкоджуються дерева в лісосмугах, узбіччях доріг. Крім цього держава тратить значні кошти на ліквідацію таких пожеж.

Ще раз попереджаємо громадян – шановні, не порушуйте законодавство, не наражайте себе на можливе застосування заходів адміністративної та кримінальної відповідальності, а головне - не шкодьте навколишньому середовищу, залиште трошки цього миру нашим нащадкам.           

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора